Tábor – Pravěk

TÁBOR JE VHODNÝ TAKÉ PRO CELIAKY! 

Pokud budete chtít dítě předběžně přihlásit, aby jsme s ním počítali, vyplňte nám prosím formulář na odkaze: https://forms.gle/cxGdP2YjRymC53sD7

Kde:
Tábor je pobytový a koná se na TZ Švrčkovo nedaleko Újezdu u Valašských Klobouk. Chata je lokalizována v klidném prostředí lesa mezi třemi malými vesničkami. Ubytování pro děti je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou.

Kdy:
Letošní tábor se koná od 22. 7. do 1. 8. 2024.

Za kolik:
Cena pro členy je 4390 Kč pro členy a 4690 Kč pro nečleny. Členství je vždy roční a pro registraci nebo více informací klikněte ZDE. V ceně je zahrnuto: doprava tam i zpět, ubytování, strava 5× denně, pitný režim, materiál pro vyrábění a program.

Za co:
Tábor je vždy tematicky zaměřen. Letos se s námi děti podívají do Pravěku. Náplň programu je vždy závislý na počasí. V případě hezkého počasí se snažíme, aby děti byly co nejvíce venku. Hned u chaty je les a louka, kde děti zažijí spoustu zábavy, ale naučí se i mnoho nového. U chaty je také k dispozici menší bazén. V případě velmi hezkého počasí není vyloučena návštěva nedalekého koupaliště, případně výlet po okolí. Když nepřeje počasí, děti mají možnost být uvnitř, kde je velká jídelna a půda pro vnitřní aktivity a výtvarnou činnost.

O děti se starají kvalifikovaní vedoucí a instruktoři s dlouholetou praxí, kteří jsou proškolení na práci s dětmi

V čem:
Chata se skládá z hlavní budovy, a přístavby. V hlavní budově je zázemí kuchyně, marodka a zázemí pro vedoucí. Vedle hlavní budovy je přístavba, kde v přízemí jsou noční záchody, sprchy, výdejna jídla a velká jídelna. V poschodí přístavby je potom velká půda, která je určena pro program v případě nepříznivého počasí.

Děti jsou ubytované ve stanech s dřevěnou podsadou. Každý stan je vybaven poličkou, matrací a polštářem. Je tedy nezbytné, aby si děti přivezli vlastní spací pytel. Přes den děti k hygieně využívají venkovní umývárny a kadibudky.

Co s sebou:
Detailní popis vybavení na tábor vám přijde po vyplnění předběžné přihlášky, zde je jen výpis několika důležitých věcí. Hlavní je oblečení a dobré obutí. Je nutno si uvědomit, že dítě se bude pohybovat v lese, proto doporučujeme pevnou obuv do lesa, věci na převlečení, čepici, pláštěnku, gumáky a především dostatek spodního prádla a hygienické potřeby. Hrníček na pití a ešus s příborem. Je také nezbytné vzít si spací pytel, případně oblíbený polštářek a plyšáka na spaní. Vše doporučujeme sbalit do kufru, krosna není pro děti příliš vhodná.
Samozřejmě, že na letní víkendovku není nutné si brát tolik věci, jako na pobyt v zimě, kdy je kolem chaty bláto nebo  sníh
Případné dotazy ohledně vybavení na tábor, ale i další otázky velice rádi zodpovíme.

Událost právě probíhá.

Datum

22. 07. 2024 - 01. 08. 2024
Ongoing...

Čas

12:00 - 12:00
Kategorie

Napsat komentář